Iné

TOP 5 najlepších darčekov pre partnerku/partnera na Valentína

Darčeky pre ženu:

  1. Box s kvetmi – box vydrží dlhšie ako tradičná kytica a navyše je to krásna dekorácia, s ktorou nie sú žiadne starosti. Na Valentína sa najviac hodia červené ruže.
  2. Víkendový wellness pobyt – poprajte svojej polovičke chvíľu odpočinku od starostí. Navyše si to môžete užiť s ňou.
  3. Večera pre dvoch – zoberte svoji partnerku na romantickú večeru pre dvoch do kvalitnej reštaurácie a vychutnajte si výborné jedlo v príjemnej atmosfére.
  4. Značkový parfum – riaďte sa vaším vkusom, ale berte ohľad na to, že sa parfum musí páčiť predovšetkým vašej priateľke.
  5. Romantický šperk – nemusíte jej hneď kupovať najdrahšie klenoty. Stačí jemný strieborný prívesok alebo náušnice v tvare srdca a uvidíte, akou šťastnou vašu lásku spravíte.

Darčeky pre muža:

  1. Značkový parfum – každý chlap chce pre svoju polovičku krásne voňať. Vy svojho partnera poznáte najlepšie tak určite budete vedieť aký zvoliť.
  2. Technika – váš partner určite nepohrdne novým modelom bezdrôtových slúchadiel alebo nabíjačky do auta.
  3. Spoločne strávený víkend v horách – ak má váš partner rád prírodu a turistiku, tak v kombinácii so spoločne stráveným časom s vami je to dokonalý darček.
  4. Oblečenie – každá z nás vie ako muži neradi nakupujú. Ušetrite mu robotu a kúpte mu nejaké nové kúsky.
  5. Doplnky – ak váš partner rád nosí doplnky, tak retiazkou alebo novými hodinkami nič nepokazíte.

Ako sa Vám páčil tento článok?

Kliknite na smajlíka a ohodnoťte nás!

Priemerné hodnotenie: 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hlasy! Buďte prvý, kto nás ohodnotí.

close

CHCEŠ VEDIEŤ VIAC?

PRIHLÁS SA, ABY TI NEUNIKLI NAŠE NAJNOVŠIE PRÍSPEVKY!

Pozri Zásady ochrany osobných údajov pre viac info.

Ahoj, som Vanes, 18-ročná študentka obchodnej akadémie v Žiline. Táto stránka bola projektom mňa a mojich kamarátok v škole, no stala sa našou srdcovkou. Tešíme sa, že sa s vami môžeme podeliť o naše znalosti. Ak by ste chceli vedieť ešte niečo viac o mne, tak mám veľmi veľa záľub. Najväčšou z nich je hudba. Kedysi dávnejšie som hrala aj na gitaru, no potom sa objavila moja záľuba v gélové nechty. Takže po siedmych rokov hrania som si zvolila niečo iné a to kreatívne tvorenie umelých nechtov. Milujem aj prírodu, zvieratá a cestovanie.

Zanechať odpoveď