Oblečenie

Jednoduché Halloweenske kostými

Pozvali vás na Halloweensku párty, ale neviete čo si obliecť? Na výber je toho veľmi veľa, ale ja vám ukážem ako spraviť tie jednoduchšie. Ak vám tieto Halloweenske kostými prídu tradičné alebo obyčajné, tak nezabúdajte, že ich môžete vyrobiť aj na poslednú chvíľu. Všetci poznáme jedincov, ktorí zbožňujú pozývať ľudí deň vopred. Poďme sa na tieto Halloweenske kostými pozrieť!


Čarodejnica/Čarodejník

Tu je dominantná čierna farba. Mohli by ste si obliecť čierne tričko a rifle či legíny, prípadne sukňu alebo šaty. Podľa formálnosti oslavy si môžete kostým upravovať. Dámy si ho môžu doplniť silonkami alebo zaujímavým líčením. Páni zas môžu využiť nohavice od obleku a čiernu košeľu. Klobúk si vystrihnite s čierneho papiera, stačí jeden trojuholník, ktorý zrolujete. Ďalej veľký kruh, v ktorom vystrihnete jeden menší. Stačí kúzlo lepiacej pásky alebo pištole a je hotovo. Ako doplnky si môžete zobrať metlu z komory alebo si môžete vyrobiť prútik. Na to bude potrebovať čínske paličky, lepiaca pištoľ a trošku farby.

Frankensteinovo monštrum

Odporúčam vám si kúpiť nejakú zelenú farbu na tvár, ale ak na to už nemáte čas, nič sa nedeje. Tento kostým spočíva v hnedom alebo čiernom saku, čiernych rifliach a čiernych topánkach. Z papiera si vystrihnite „náhrdelník“ a šróby, ktoré tam môžete pripevniť lepidlom. Ak máte krátke čierne vlasy, tu sa pre vás výroba kostýmu končí. Ak nie, parochňa či maska postačí.

Duch

V jednoduchosti je krása. Zoberte si bielu plachtu alebo obrus, vystrihnite si diery na oči a tadá, kostým je hotový. Dala by som si však čierne topánky, keby vám bolo vidno nohy. Ak chcete niečo komplikovanejšie, dá sa použiť biela farba na tvár, trošku čiernej a hocijaké staré oblečenie, ktoré bude vyzerať, že ste na povale žili už 100 rokov.

Pirát

Našli ste doma klobúk? Paráda! Môžete si vystrihnúť pirátske logo a nalepiť to naň. Obliecť si môže čisté biele tričko alebo biele s čiernymi či modrými pásikmi. Na to si prehoďte čiernu alebo hnedú vestu a doplňte čiernymi alebo červenými nohavicami. Okolo hlavy si prípadne môžete zaviazať červenú šatku.

Klaun

Ak máte doma nejaké čisté alebo aj špinavé biele tričko, tak môže skúsiť tento kostým. Zoberte si červenú farbu a pomaľujte ho tak, aby vyzeralo ako od krvi. Stačí si dať nejaké biele nohavice a zopakovať postup ako pri tričku alebo čierne rifle a traky. Na hlavu si môžete dať klobúk alebo farebnú parochňu. Celé to môžete zakončiť makeupom, inšpirovať sa môžete týmto videom.


Dúfam, že sa vám tieto Halloweenske kostými páčili a tieto nápady využijete. Ak by ste mali akékoľvek otázky, spýtajte sa v komentároch a nezabudnite článok ohodnotiť. Prajem vám všetkým krásny a strašidelný Halloween!

Ako sa Vám páčil tento článok?

Kliknite na smajlíka a ohodnoťte nás!

Priemerné hodnotenie: 5 / 5. Počet hlasov: 2

Zatiaľ žiadne hlasy! Buďte prvý, kto nás ohodnotí.

close

CHCEŠ VEDIEŤ VIAC?

PRIHLÁS SA, ABY TI NEUNIKLI NAŠE NAJNOVŠIE PRÍSPEVKY!

Pozri Zásady ochrany osobných údajov pre viac info.

Zanechať odpoveď